Gminy członkowskie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Przetłumacz stronę


Autor skórki

Prace remontowe

· ewelina dnia sierpień 16 2016
Uprzejmie informujemy, iż w dniach 16-18 sierpnia 2016 r. telefoniczny i mailowy kontakt z Biurem LGD będzie utrudniony. W siedzibie trwają prace remontowe.
Za utrudnienia przepraszamy!

Dni Różana 2016 - podsumowanie

· ewelina dnia sierpień 11 2016

W niedziele 7 sierpnia 2016 roku pracownicy biura LGD "Zielony Szlak Niziny Mazowieckiej" po raz drugi uczestniczyli w imprezie masowej organizowanej przez jedną z naszych gmin członkowskich. Podczas "Dni Różana" byliśmy dostępni w naszym punkcie informacyjno - konsultacyjnym. Mogliśmy porozmawiać z mieszkańcami i przybliżyć im naszą ofertę.
Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za zainteresowanie!

Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności na obszarach wiejskich

· ewelina dnia sierpień 05 2016
W ramach PROW 2014-2020 otwarto nowe możlwiosći ubiegania się o środki unijne w ramach poddziałania "Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich"; objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zgodnie z harmonogramem planowanych naborów wniosków w ramach PROW 2014-2020 nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach w/w poddziałania planowany jest na I kwartał 2017 r.

Więcej informacji na stronie:
http://ksow.pl/news/entry/7938-nowe-mozliwosci-rozpoczecia-dzialalnosci-po.html

Dni Różana 2016

· ewelina dnia lipiec 27 2016
Stowarzyszenie LGD "Zielony Szlak Niziny Mazowieckiej" zaprasza w niedzielę 7 sierpnia do swojego punktu promocyjno - informacyjnego podczas Dni Różana - jednej z gmin członkowskich naszego LGD. Do zobaczenia! :)

Festyn Gminny "Dni Czerwonki 2016" - podsumowanie

· ewelina dnia lipiec 13 2016
W niedzielę 10 lipca 2016 r. pracownicy Biura LGD "Zielony Szlak Niziny Mazowieckiej" uczestniczyli w festynie gminnym "Dni Czerwonki 2016".
Byliśmy dostępni dla mieszkańców w naszym punkcie informacyjno - konsultacyjnym.
„Dni Czerwonki" to pierwsze wydarzenie tego typu, podczas którego mieliśmy okazje spotkać się i porozmawiać z mieszkańcami obszaru naszego LGD i przybliżyć im swoją ofertę.
Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za zainteresowanie i możliwość przybliżenia działalności naszego LGD!Festyn Gminny "Dni Czerwonki 2016"

· ewelina dnia lipiec 08 2016
LGD "Zielony Szlak Niziny Mazowieckiej" zaprasza na Festyn Gminny "Dni Czerwonki 2016", który odbędzie się w najbliższą niedzielę - 10 lipca 2016 r. na boisku szkolnym w Czerwonce.
W czasie festynu nasza LGD przygotuje stoisko informacyjno - promocyjne, w którym będzie można uzyskać informacje na temat istoty działania stowarzyszenia, planowanych naborów oraz szczegółowych kryteriów wyboru.
Zachęcamy do odwiedzin!
Poniżej plakat informacyjny Gminy Czerwonka.


"Wspólnie znaczy lepiej"

· ewelina dnia lipiec 01 2016
29 czerwca 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Makowie Mazowieckim odbyło się spotknie lokalnych organizacji pozarządowych. Nasze Stowarzyszenie również brało w nim udział. Było to pierwsze spotkanie w ramach realizowanego przez Federację ROSA i Fundację Przasnyską projektu "Wspólnie znaczy lepiej" współfinansowanego przez Województwo Mazowieckie.
Na co, dla kogo i ile... PROW 2014 - 2020

· ewelina dnia czerwiec 23 2016


Ulotka promocyjna

· ewelina dnia czerwiec 20 2016

Projekt współpracy

· moniasiem dnia czerwiec 13 2016

!!! UWAGA !!!


Lokalna Grupa Działania Zielony Szlak Niziny Mazowieckiej poszukuje partnera do projektu współpracy, który będzie realizowany w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.
Celem ogólnym projektu współpracy jest podniesienie świadomości mieszkańców obszaru na temat ochrony środowiska poprzez organizację wydarzeń promocyjnych i edukacyjnych.
Zapraszamy Lokalne Grupy Działania do kontaktu mailowego lub telefonicznego (zakładka KONTAKT).

!!! ATTENTION !!!Local Action Group „Green Route Mazowsze Lowland” looking for a partner for cooperation project which will be implemented within the framework of the Local Development Strategy for 2014-2020.
The general aim of the cooperation project is to raise the awareness of residents of the area about the protection of the environment through the organization of promotional and educational events.
Local Action Groups are welcome to contact via e-mail or phone (contact tab).